W samym Wrocławiu bywam elektrykiem rzadko, ale dość często mijam Wrocław autostradą A4, przy której jest jedna z lepszych „baz ładowania” w Polsce. Tak! Jest to prawdziwa baza w Kątach Wrocławskich, znajdziesz tam 4 stacje ładowania 150 kW, 3 stacje łądowania 100 kW i jedną 63 kW. W praktyce na tych 150-tkach ładuje 90-110 kW ale i tak jest to świetny wynik. Możesz tam wypić kawę i zrobić zakupu w Lidlu obok. Tak powinna wyglądać każda baza nastawiona na elektryki. Przechodząc do samego Wrocławia, powiem Ci szczerze, że jest lepiej niż w Poznaniu, czy Łodzi, ponieważ w samym centrum przy starówce znajdziesz GreenWay-a 90 kW, który dzięki swojej lokalizacji uplasował się w Naszym rankingu na pierwszym miejscu. Dodatkowo są tam rozbudowane mniejsze sieci stacji takie jak EV+GO (Czyli ta apka z poprzedniego stulecia GO+GoNet), Tauron i inne.

Spis treści:

Najlepsza stacja ładowania samochodów elektrycznych Wrocław ranking

Darmowe stacje ładowania samochodów elektrycznych Wrocław

Mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych Wrocław

Najlepsza stacja ładowania samochodów elektrycznych Wrocław ranking

 

1. GreenWay Świętego Wita 1, 50-141 Wrocław 90 kW (Opcja najlepsza dla turystów)

2. Tauron Centrum Południe ul. Powstańców Śląskich 15/17 75 kW (sama aplikacja Tauronu w szczególności mapa jest „fajna” taka nie za szybka)

3. GO+GO Net ul. Powstańców Śląskich 7 (3 miejsce tylko za dobrą cenę ładowania i lokalizację) 40 kW

4. Kąty Wrocławskie Dyskont

5. ORLEN ul. Księcia Witolda 55 50 kW

6. ORLEN ul. Grabiszyńska 187 100 kW

7. ORLEN ul. Szybowcowa 27 (Wlot od A4) 50 kW

8. GreenWay IKEA Bielany 50 kW

9. NOXO Stacyjna 3 55-010 Święta Katarzyna 50 kW

10. Nissan Parking ul. Wilanowska 2 100 kW

Darmowe stacje ładowania samochodów elektrycznych Wrocław

Dość trudno namierzyć nam darmowe stacje ładowania na terenie Wrocławia, jeśli znasz takie to dodaj proszę w komentarzu inni też dodadzą i będziemy mogli jeździć za darmo 🙂 . Darmowa stacja ładowania samochodów elektrycznych na terenie Wrocławia znajduje się w CH Wroclovia ul. Sucha 1 i przy Kauflandzie ul. Legnickiej 62A.

Może nie za darmo ale tanio naładujesz elektryka we Wrocławiu przy dworcu PKP, PKP Mobility to możliwość ładowania od 1 zł/kWh.

Mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych Wrocław

Na tej mapie przedstawiam stacje ładowania z kosztami i adresami na terenie Wrocławia i okolic. Z mapą stacji ładowania samochodów elektrycznych w okolicy Wrocławia, łatwo zaplanujesz podróż i znajdziesz najbliższą stację ładowania.

Zobacz też polecane ładowarki w innych miastach: