Polecane stacje ładowania samochodów elektrycznych w Krakowie

Na terenie Krakowa największym dostawcą prądu jest Tauron posiadający własną sieć stacji ładowania, będąc w Krakowie i okolicy, warto zainstalować aplikację eMap od Taurona. Niestety apka Taurona jest dość wolna.

Podpowiedź! Na terenie Krakowa, Katowic i Rzeszowa znajdziesz ładowarki sieci GO+EAuto, które są ciekawą trochę tańszą alternatywą dla wiodących ogólnopolskich sieci.

Ranking stacji ładowania samochodów elektrycznych w Krakowie:

1. GreenWay KFC Opolska 50 kW

2. Tauron (Lokalizacja Kraków Lotnisko, niestety musicie sobie sprawdzić w apce emap Tauronu, bo ta apka jest  totalnie beznadziejna i bardzo słabo działa jeśli jesteś w innej lokalizacji, ogólnie działa bardzo wolno) 100 kW

3. Go+EAuto (Kolejny geniusz marketingowy nazwał apkę GO+GoNet EV CPMS i nikt jej nie znajdzie jeśli nie wejdzie na stronę Go+EAuto, sama apka wygląda jak interface z konsoli z lat 90tych, ale w przeciwieństwie do Tauronu chociaż działa [powiedzmy, że działa, bo ciągle oddala mapę na Ocean Atlantycki, dodatkowo na mapie nie ma mocy ładowarek]) Lokalizacja ładowarki blisko zamku to ul. Focha 37 40 kW

4. GreenWay Podium Park Aleja Jana Pała II 43 90kW

5. Go+EAuto ul. Kościelna 8 (Radio Kraków) 50 kW (Apkę robił im chyba informatyk, który dewelopował ostatnio system na PC-ta Atari, jest na tyle ciekawa, że warto zainstalować. Poziom UX zbliżony do instalowania Office)

Darmowe stacje ładowania samochodów elektrycznych Kraków

Nikt z nie lubi przepłacać, dlatego jeśli masz więcej czasu warto jest skorzystać darmowych stacji ładowania na terenie Krakowa, są to:
Ładowarka przy Centrum Badawczym ABB Starowiślna 13A, 31-038 Kraków

 

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Kraków mapa

Poniżej zamieszczam mapę stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie Krakowa, taka mapa przyspieszy podróż samochodem elektrycznym i może być świetnym rozwiązaniem w przypadku awarii łądowarki, na której planowałeś ładowanie. Z mapą szybko znajdziesz inną stację ładowania samochodów elektrycznych. Na mapie są informacje odnośnie ładowarek, cen ładowania i dokładny adres stacji ładowania na terenie Krakowa.

Zobacz też polecane ładowarki w innych miastach: